هم‌ قدم با Vogue و مد ۲۰۱۸ انواع کفش بهار و تابستان !

هم‌ قدم با Vogue و مد ۲۰۱۸ انواع کفش بهار و تابستان ! کت واک‌های 2018 باز هم میزبان مدل‌های خلاقانه، متفاوت و البته عجیب و شگفت‌آور بود، طرح‌ها و مدل‌‌هایی که قرار است امسال بازتاب‌شان را در انواع کفش بهار و تابستان ببینیم.

 
هم‌ قدم با Vogue و مد 2018
هم‌ قدم با Vogue و مد 2018
اما پیش از آنکه به این کفش‌های زنانه نگاهی بیاندازید، لازم است بدانید که کت واک‌ها بیشتر بازتاب‌دهنده نوعی خلاقیت، عبور از کلیشه‌های روزمره و به کارگیری المان‌های نوین هستند، بنابراین آنچه که طراحی می‌شود پیش از آنکه کاربردی باشد، به نوعی متفاوت و بدیع است.
هم‌ قدم با Vogue و مد 2018
هم‌ قدم با Vogue و مد 2018
با این حال هر قدر هم کفش‌های زنانه‌ای که در بین این مدل‌ها می‌بینید در زندگی عادی، عجیب و دور از تصور باشند، ویژگی‌ها و جزییات به کار رفته در آن‌ها را می‌توانید در مدل‌های کاربردی یا طراحای‌های ready to wear (آماده پوشیدن) امسال پیدا کنید.
هم‌ قدم با Vogue و مد 2018
هم‌ قدم با Vogue و مد 2018
این ویژگی‌ها و جزییات همان‌هایی هستند که الهام بخش برندهای معروف مثل مانگو، باتا، جی اوکس، آلدو، کمپر و اکو و بسیاری برندهای مشهور دیگر برای طراحی کلکسیون‌های جدیدشان می‌شوند.ورود به دیجی استایل

از رقابت برای زشت بودن تا جزییات کاربردی در انواع کفش بهار و تابستان

مد 2018 پر است از المان‌ها و جزییات کاربردی و ظریفی که پیشنهاد می‌کنیم آن‌ها را حتما در استایل امسال‌تان جای دهید؛ جزییاتی مانند بندهای مچی که می‌توانند ظرافت و زنانگی هر کفشی را بیشتر کنند، استفاده از طرح‌های گل در بخش‌های مختلف انواع کفش زنانه، به کارگیری رویه‌ها و تزیینات براق که بیش از هر چیز می‌تواند به کفش‌های مجلسی درخشش خاصی ببخشد و کفش‌های راحت و بندی با فرم آکسفورد که در ترکیب یک کفش راحتی روزمره به کار می‌روند.اما در بین انواع کفش بهار و تابستان‌ که روی کت واک‌های 2018 به نمایش گذاشته شد، شاهد رقابت طراحان برای خلق عجیب‌تر و حتی زشت‌ترین فرم‌ها نیز می‌توان بود. طراحی کفش‌هایی با فرم‌های عجیب و بدشکل از چند سال قبل، مشهورترین طراحان را به رقابت وا داشته است و البته باید بدانید که حتی این کفش‌ها نیز در مد سال موثر هستند، پس از آن‌ها هم غافل نشوید!شما می‌توانید محصولات برند Vogue را از اینجا خریداری کنیدمنبع متن: وب سایت دیجی استایل

نظرات

mood_bad
  • هنوز نظری ندارید
  • chat
    یک نظر اضافه کنید