معرفی مرکز خرید معین مال

معرفی مرکز خرید معین مال – معین مال کجاست؟ در تهران چند سالی است که تعداد مراکز خرید مدرن که خرید در آن‌ها راحت و لذت‌بخش است رو به افزایش است. امروز سری به یکی از این مراکز خرید تازه تاسیس زده‌ایم تا با امکانات و مسیر دسترسی به آن بیشتر آشنا شویم.

معرفی مرکز خرید معین مال

معرفی مرکز خرید معین مال – امروزه در تهران و سایر شهرهای بزرگ کشور روش‌ها و مراکز سنتی خرید در حال جایگزینی با مراکز خرید مدرن هستند. در تهران مراکز خرید مدرن بسیاری وجود دارد که از جمله آن‌ها ‌می‌توان به مراکز خرید کوروش، ارگ، پالادیوم و چارسو اشاره کرد. اما «معین مال» که به تازگی افتتاح شده است شاید برای شما چندان شناخته شده نباشد.

معرفی مرکز خرید معین مال – این مرکز خرید در نزدیکی میدان آزادی قرار دارد و با توجه به جمعیت بالای این منطقه می‌تواند در صورت حفظ کیفیت خدمات و البته راه‌اندازی همه واحدها به محلی پر رفت و آمد و دوست داشتنی برای مردم این منطقه از شهر تبدیل شود.

بیشتر واحدهای تجاری این مجتمع تجاری به فروش پوشاک می‌پردازند. همچنین «هایپر استار» هم در معین مال شعبه دارد و به ارائه خدمات می‌پردازد. از امکانات دیگر این مرکز خرید می‌توان به  پارکینگ، سرویس بهداشتی، فودکورت، کافی‌شاپ و آسانسور و پله برقی اشاره کرد. این مرکز خرید از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۳ پذیرای شما است.

آدرس مرکز خرید معین مال

معین مال در خیابان آزادی، خیابان استاد معین قرار دارد.

موقعیت معین مال بر روی نقشه

معین مال - مرکز خرید

معین مال - مرکز خرید

معین مال - مرکز خرید

معین مال - مرکز خرید

دسترسی مرکز خرید معین مال

برای رسیدن به «معین مال» می‌توانید خود را به میدان آزادی رسانده و با بی‌آرتی‌های مسیر آزادی – تهرانپارس به ایستگاه استاد معین بروید و در خیابان استاد معین به «معین مال» برسید. همچنین در خط ۴ مترو تهران می‌توانید به ایستگاه استاد معین رفته و پس از خروج از ایستگاه در مسیر یاد شده به معین مال برسید. برای رسیدن به این پاساژ می‌توانید از تاکسی‌هایی که در خیابان آزادی تردد می‌کنند هم استفاده کنید.

منبع متن از وب سایت کجارو

نظرات

mood_bad
  • هنوز نظری ندارید
  • chat
    یک نظر اضافه کنید