انواع استایل های فشن چیست؟ استایل ها در زمینه ی مد و فشن معمولا برخی ایده هایی هستند که اشتباه برداشت می شوند و اغلب آنگونه که به نظر می رسند پیچیده نیستند.
در حقیقت شناختن انواع استایل ها در زمینه ی مد و فشن کار شما را در خرید و پوشاک راحت تر می کند.
همه ی لباس ها بر اساس شباهت در مدل و طرح،پارچه،نوع استایل و رنگ گروه بندی شده اند. استایل فشن به طور کلی به گروهی از خصیصه و ویژگی های شخصیتی بر می گردد که با موضوع خاص مد و فشن هم مطابقت دارد. انواع استایل

۱٫هنری

همانگونه که از نامش پیداست مربوط به یک متفکر خلاق است. لباسی که یک دختر هنری می پوشد زمینه ی هنری او را نشان می دهد. افرادی که استایل هنری دارند از پوشیدن چیزهای رایج و معمولی دوری می کنند و پوششی را انتخاب می کنند که منحصر به فرد و تک است. همچنین افرادی که استایل هنری دارند بیشتر چیزهای هنر دستی را ترجیح می دهند و در واقع لباس و استایل خودشان را برای خود خلق می کنند.
۲٫شیک

یکی از رایج ترین استایل در زمینه ی مد و فشن استایل “شیک” است. “شیک” اغلب با “مد روز” یا “فشن و به روز” مترادف است. افرادی که طرافدار این استایل هستند طرح های کلاسیک و شیک را ترجیح می دهند. به عنوان مثال لباس های که همیشه خوب طراحی می شوند و اکسسواری خوبی دارند همیشه بهترین گزینه برای انتخاب هستند. استایل شیک به این معنی است، لباسی داشته باشید که رنگ بسیار زیبا و فربه ای داشته باشد اما زننده نباشد.
۳٫کلاسیک

استایل کلاسیک ممکن است راحت نمایان شود اما در حقیقت این استایل بیشتر بر روی کیفیت و سبک های متداول و محبوب مانند شومیز سفید، شلوار پا گشاد و چکمه های چرمی تمرکز می کند. لباس های کلاسیک پارچه فوق العاده و خیاطی بی عیب و نقصی دارند و بیشتر بر روی طرح های منظم و تمیز تمرکز می کنند. اگر شما این نوع استایل را دارید دارای سادگی و ظرافت خاصی هستید.
۴٫رمانتیک

یک شخص رمانتیک آرمان گرا و اغلب غیر واقعی است. لباس اغلب دارای گل،قلب یا حاشیه های چین دار یا چروکی با پارچه ی نرم است. این استایل بیشتر در نمایش ها به کار گرفته می شود.